Youtuber Programları Nelerdir ?

ADOBE PREMİERE PRO NEDİR? NASIL KULLANILIR?

Adobe Premiere Pro, Adobe şirketinin piyasaya sunduğu çok işlevli bir video düzenleme programıdır. Birçok YouTuber bu uygulamayı kullanmaktadır. Çektiğiniz videoları düzenlemek için programa ihtiyaç duyarız. Çünkü video içinde kesilecek ya da eklenecek yerler mutlaka oluyor. İşte bu noktada imdadımıza bu program yetişiyor.

Kullanımı ilk başta zor.

Adobe Premiere Pro’yu kullanmak ilk başta kullanıcılara zor gelebilir. Fakat bir kere alıştıktan sonra asla başka programa geçmek istemezsiniz. Oldukça detaylı düzeltmeler ve efektler ekleyebilirsiniz. Programın belki de tek negatif tarafı Türkçe dil desteğinin olmaması. Ama zaten öyle aşırı derecede İngilizceye gerek yok. Belli başlı terimleri Google Çeviri’den hemen bakabilirsiniz.

Premire Pro’yu daha rahat kullanmak için internette bulunan kaynak videolara bakabilirsiniz. YouTube üzerinde birçok ders videosu var. Zaten çoğu profesyonel kullanıcılar derslerini ücretsiz şekilde paylaşıyorlar. Sizin için sadece ücretsiz dersleri takip etmek ve programı gerçekten öğrenmek istemek kalıyor.

Eğer ücretsiz dersler sizi tatmin etmezse ücretli kurs platformlarında Premiere Pro derslerini de bulabilrisiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Youtuber Programları Nelerdir ?