Uludağ Çanta’nın Profesyonel Üretim Toptan Çantaları İle Tanışın

Toptan satışlarda her zaman tercih edilen ürün gamı çantadır. Türkiye’ye gelen turistlerin ençok alışveriş yaptığı ürünlerden olan çantalar, deri, suni deri, seyahat, bavul ve valiz olarak çeşitlendirilebilir. Çanta imalatı yapanlar bu talebi karşılamak için 2021 yılında da modayı takip ederek çok iyi ürünler çıkarmış ve piyasaya sunmuştur. Toptan çanta imalatı yapan firmalar, esnaf bu modelleri envanterlerine katarak yerli yabancı turistin önüne sermektedir.

Güney kıyılarında özellikle yabancı turistin bavul ve seyahat çantalarına ilgisi büyük olduğundan çanta satan dükkanların tercihi bu alanda toptan çanta almak oluyor. Kaliteli malzeme kullanımıyla, Bursa toptan çanta üreticisi Türkiye’nin her yerinde kalitesiyle nam salmıştır. kıyı kesimlerine bavul ve seyahat toptan çanta satışı yaparken, Marmara bölgesinde daha çok kongre çantası, büyük ilaç şirketlerine promosyon çantası satışı gerçekleştirmiştir.

Profesyonel iş yaşantısına uygun çanta modelleri

Bursa toptan çanta üreticisi yurtiçi ve yurtdışında birçok kamu kuruluşuna, şirketlere, reklam ajanslarına, promosyon firmalarına çanta üretimi yapıyor. Üretmiş olduğu çantalar, promosyon çanta kategorisinde sınırlı olmayıp Bursa Osmangazi’de bulunan showroomda birçok sektöre ve kullanıma hitap eden ürünlerin de toptan çanta satışını gerçekleştiriliyor.

Uludağ Çanta, dünyadaki iş yaşantısında gelişen tarz ve modaya hitap edebilecek çantaların tasarımını yapabilecek bir geliştirme ekibine sahiptir. Yenilikleri takip ederek, sürekli ekibin vizyonunu genişleten ve geliştiren, ürünlere özgün dokunuşlar katarak sektöre yenilik getirme anlayışına sahip olan bir firmadır. Dinamik bir yapıya sahip  olmanın verdiği avantajla her geçen gün modellerini geliştirerek çok başarılı ve şık profesyonel çantalar çıkartılmaktadır. Böylelikle müşterilerin ve çanta imalatı ihtiyaçlarına zamanında cevap verebilmektedir.

Laptop çantası, sırt çantası, fotoğraf makinesi çantası ve bez çanta üretiminde sektörün öncülerinden ve Bursa toptan çanta üreticilerinden biri olarak aylık üretim kapasitesi 250.000 adet üretime elverişli durumdadır.

Adet sınırlaması olmadan, az veya çok ayrımı yapmadan tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyor ve uygun fiyat politikasıyla müşterilerin beklentisini karşılayarak, memnun kalmasını şirket politikası olarak uyguluyor.

Promosyon çanta ile şirketinizin prestijini arttırın

Uludağ Çanta’nın sektörde öncü  firma olması yurt içinde ve yurt dışında tercih edilmesini sağlıyor. Çanta imalatı modelleri arasında kendi üretimi olan promosyon sırt çantalar birçok yerli ve yabancı firmalar tarafından beğeniliyor ve kendileri için yaptırıyor. Bu ürünler reklam yapmak amacıyla, şirketlerin prestij sağlamak için dağıttığı, promosyon çanta kullanmayı ve dağıtmayı düşünen kişiler tarafından satın alınmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak dayanıklı olarak üretilen bu sırt çantalarının modelleri firmanın promosyon çanta kategorisinde yer alır. Kategori içindeki çanta modelleri isteğe bağlı olarak toptan satış içinde satın alınabilir.

Promosyon sırt çantalarının özelliklerine bakıldığında, erkek ve kadın fark etmeksizin kullanılabilecek ürünlerdir. Sırta takılabildikleri için taşıma sorunu yaşatmazlar. Günümüzde iş dünyasında her an tablet ve pc kullanımın olduğu malum bu yüzden çantalar, Macbook, dizüstü bilgisayar, laptop ve ideapad gibi ürünlerin taşınmasına uygun tasarlanmıştır. Çantaların taşınabileceği laptoplar 15,6 inç laptoplardır. Birden fazla bölüm ve cebe sahiptir. Ayrıca siparişe bağlı olarak ek bölüm eklenebilir.

Promosyon çantası isteyenler için özel olarak üretilen ürünlerdir. Köpük desteği sayesinde çantayı düşürmeniz halinde içinde yer alan macbook, laptop veya herhangi bir eşya zarar görmekten kurtulur. Bunun dışında kendi firmanızın logosunu bastırmaya uygun kumaşta üretilmektedir.

Ortopedik promosyon çantalarına ilgi artıyor

Yoğun iş temposunda insanlar oradan oraya koşturuyor. Dolayısıyla yanlarından ayırmadıkları iş çantalarını sırtlarından indirmiyorlar. Uludağ çanta ortopedik özelliklere sahip promosyon çantalar üreterek firmalara hem sağlıklı hem şık ürünler sunuyor. Bu özellik sırt çantasının sırt bölümündedir. Uzun süre sırtta taşımaya elverişli şekilde tasarlanan promosyon çantası sırt rahatsızlıklarını minimuma indirmeyi amaçlar. Sırtta ağrı yapmadığı için uzun yolculuklarda laptop gibi cihazların taşınması ve kişisel eşyalar için kullanılabilir.

Her model ve ihtiyaca göre çanta imalatı

Bursa toptan çanta satıcısı olmasına rağmen tüm Türkiye’de en önde gelen çanta imalatı firmalarından Uludağ çanta ile en trend çanta modellerini beklentilerinize göre üretmektedir. Bakanlıklara, üniversitelere, belediyelere, çok büyük sanayi kuruluşlarına, spor kulüplerine kadar geniş perspektifte referansa sahiptir. Daha küçük ölçekteki işletmelere, bebek mağazalarına ve spor merkezlerine yönelik ürün seçenekleriyle de her sektörde kullanılan çantaları üretmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Uludağ Çanta’nın Profesyonel Üretim Toptan Çantaları İle Tanışın

gtag('config', 'UA-191987269-1');