Ücretsiz Kaliteli Oyunlar

steam

Daha önceki yazımızda evde vakit geçirmek için oyun oynama yönteminden bahsetmiştik. Genel olarak Steam üzerinden satın alınan oyunlara daha çok rağbet gösterilmektedir. Steam dünyanın en büyük oyuncu platformudur. Her gün milyonlarca kişi anlık olarak çevrimiçi olup oyun oynamaktadır.

Bu yazımızda sizlere Steam’den bedavaya alabileceğiniz kaliteli oyunlardan bahsedeceğiz. Bu oyunlar hem bedava hem de çok eğlenceli.

Bedava ve kaliteli oyunlar

İsterseniz kaliteli ve bedava oyun listemize başlayalım.

  • Cs: GO :  Çoğu oyuncunun karşısında binlerce saatlerini harcadığı Counter-Strike Global Offensive oyunu artık ücretsiz. Dereceli maçlara girip dünya genelinde oyuncularla mücadele edebilirsiniz.
  • Warframe: Bu kalite ve ücretsiz oyun bir bilimkurgu dünyasında geçmektedir ve Co-op mantığı vardır. Yani takım olarak oynanabilen bir oyundur. Arkadaşlarınız ile eğlenceli vakitler geçirmek için ideal bir seçim.
  • World of Tanks: Bu tank oyunu çoğu oyuncu tarafından çok sevildi ve son günlerde oldukça popüler. Elimizdeki tankları geliştirip rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz. Tanklar birebir orjinalleri ile aynı özellikte oyuna monte edilmiş. Daha iyi tanklar almak için maçları kazanmamız gerek.
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Kaliteli Oyunlar