Ubisoft, 269 TL’lik Watch Dogs 2 Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor

Çıktığı dönemde büyük ilgi gören ve halen sevilerek oynanan Watch Dogs 2, yapımcı firma Ubisoft tarafından ücretsiz olarak dağıtılacak. Ubisoft, önümüzdeki pazar günü düzenleyeceği “Ubisoft Forward” etkinliği ile ilgili bir açıklama yaptı. Şirket, bu etkinliğe katılan PC kullanıcılarına, 269 TL değerindeki Watch Dogs 2’yi ücretsiz olarak vereceğini duyurdu.

Ubisoft, 12 Temmuz’da düzenleyeceği “Forward” isimli etkinliği sadece yeni projelerle ilgili video görüntüleri ve röportajlarla doldurmayacak. Şirket, izleyenleri farklı sürprizlerin de beklediği etkinlikte Watch Dogs’2 yi ücretsiz dağıtacak.

Oyunseverlerin gündemi bir süredir Ubisoft. Kısa bir süre önce duyurduğu Assassin’s Creed Valhalla ile oyunseverleri heyecanlandırmayı başaran şirket, önümüzdeki pazar günü bir etkinlik düzenleyecek. Çevrimiçi gerçekleştirilecek bu etkinlik “Ubisoft Forward” olarak isimlendiriliyor. Bu etkinlik kapsamında yeni çalışmaları ile ilgili önemli açıklamalar yapacak olan Ubisoft, yeni bir açıklama daha yaparak Ubisoft Forward etkinliğine duyulan ilgiyi birkaç kat artırmış gibi görünüyor.

12 Temmuz Pazar günü TSİ 21:30’da başlayacak olan etkinlikte Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion ve Hyper Scape gibi oyunlarla ilgili taze bilgiler paylaşacak olan Ubisoft, 2016 yılında yayınlanmış olan açık dünya oyunu Watch Dogs 2’yi de izleyicilere bedava verecek.

Oyuna ücretsiz sahip olmak isteyenlerin yapması gereken tek şey ise buradaki linke tıklayarak Ubisoft hesabıyla giriş yapmak ve etkinliği söz konusu link üzerinden izlemek. Ubisoft ekibinin Trackmania’yı canlı olarak oynamaya başlamasıyla birlikte kütüphaneye eklenebilecek oyunu elde etmek için son şans, ana etkinliğin sona ereceği saat olan 22:45 olacak. Konsol sahiplerini mutlu etmeyecek bir husus ise Watch 2’nin sadece PC oyuncuları için ücretsiz olarak dağıtılacak olması.

WATCH DOGS 2 NASIL ÜCRETSİZ ALINACAK?

Ubisoft Forward etkinliğiyle Türkiye saati ile 22:00’de yapılması planlanan kampanyada Watch Dogs 2’yi Ubisoft’un dijital servisi Uplay üzerinden bedava indirilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir