Tam İhtiyaçlarınıza Göre Şehrin Ortasındaki Bir Vaha: Buzpark Tesisleri

Yazın gelmesi demek; okulların kapanması, tatilin başlaması, düğün sezonunun açılması, açık hava organizasyonlarının düzenlenmesi demek. Senenin en güzel, pozitif mevsimiyle birlikte açık hava planlarımız devreye girmeye başlıyor. Buna örnek olarak, evlenmeyi düşünen çiftlerin düğün konseptlerinde açık hava konseptini tercih etmelerini verebiliriz. Bursa havuz başı düğün denince akla ilk gelen tesislerden olan Buzpark, şehrin merkezinde adeta bir vaha gibi ortaya çıkıyor. Havuz başında oturma planları, ferahlık katan yeşil alanı, merkezde olması sebebiyle düğün organizasyonları için biçilmez kaftan olmaktadır.

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek adına Buzpark’ı seçmek en iyi kararınız olacaktır. Yıllardır hayalini kurduğunuz en özel gününüzün her anını beklentilerinizin çok ötesinde unutulmaz anılara dönüştürmek için çabalayan, her detayı sizin için düşünen, sizlere ve konuklarınıza unutulmaz bir tören yaşatabilmek için tecrübeli tesis idarecileri ve personelleri sizleri rüya gibi bir organizasyonun kapılarını açacaktır.

Kaliteli hizmet anlayışı, sıcakkanlı personeli, uygun fiyatları, zengin menü seçenekleri,  nezih salonları ve yaz akşamlarının vazgeçilmezi havuz başı konseptiyle görkemli ve prestijli sınırsız hizmet sunmaya devam edecektir.

Bursa nikah salonlarına çok yakın bir mesafede olması sebebiyle nikah çıkışında çok kısa bir sürede tesise ulaşabilir ve hayalinizdeki düğüne kavuşabilirsiniz.

Açık hava organizasyonlarında Bursalıların tercihi Buzpark

Zorlu geçen bir buçuk senelik pandemili dönemi, normalleşme adımlarıyla geride bırakmaya hazırlanan insanlar, açık havada gerçekleştirmeyi özledikleri organizasyonlara Buzpark ile kavuşuyor.

Bursa kına organizasyonlarının en çok tercih edilen tesisi olan Buzpark, merkezde olmasıyla da organizasyon sahiplerinin ilgi odağı haline geliyor.  Bununla birlikte genellikle yapılan kına organizasyonları sonrasında gerçekleştirilen nişan töreni içinde bursa nişan salonları arasında başka tesis ihtiyacı duyulmadan Buzpark Tesisleri tercih edilmektedir. Bunun altında yatan neden estetik bir görünüme sahip tesis, şık ve sade dokunuşlarla tesisi canlandırma, organizasyon sahiplerinin beklentilerini iyi dinleme ve yerine getirmektir.

Eğlence alanıyla çocuklu ailelerin ilk tercihi yine Buzpark

 Bursa sünnet organizasyonlarıyla da çocuklu ailelerin tercih ettiği tesis olarak Buzpark, oyun alanı, yeşillik alanıyla eğlenceli anlarınıza eşlik edecektir. Siz birbirinden değerli konuklarınızı ağırlarken, konuklarınızın çocukları ve sizin çocuklarınız eğlencenin tadına varacak. Geniş bir sahneye ve oturma planına sahip tesiste özel istekleriniz doğrultusunda düzenlemeler yaptırabilir, alanı en pratik şekilde değerlendirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Buzpark Tesisleri idaresiyle görüşmek olacaktır.

Kurumsal toplantılarınızı nezih bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz

Özel konsept önerileriyle tüm lansmanlar için Buzpark, Bursa’nın en prestijli organizasyon tesisidir. Ses yalıtımı sayesinde, salonların müzik ve seslerinin birbirine karışmasını önleyen bir yapıya sahip tesis, kurumsal şirketler için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Aylık değerlendirme toplantıları, kurumsal motivasyon kahvaltısı ya da akşam yemeği, kurumunuzun aldığı başarıyı kutlama partisi gibi çok seçenekli olarak size konsept sunabilir.

Buzpark havuzunda şehir stresinden kurtulun

Organizasyon seçimleri dışında yaz aylarında hem serin hem de keyifli bir gün geçirmek ve iş stresinden uzaklaşmak en büyük hakkınızdır. Yeşillikler içerisindeki bahçede yer alan havuz yaz boyunca sizlere hizmet vermektedir. Havuz Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından periyodik olarak denetlenmektedir. Ayrıca otomatik PH ve KLOR pompalayan elektronik denetleme sistemi mevcuttur. Buzpark Tesisinde, bir adet yarı olimpik, bir adet çocuk havuzu olmak üzere toplam iki adet havuz bulunmaktadır. Pandemi şartları gereğince en üst düzeyde tedbirler alınmış olup, dezenfeksiyon işlemleri sürekli olarak yapılmaktadır.

Havuz başında happy hour ile günlük tatilinizi en üst seviyeye çıkartın

Havuz alanında buluan cafe sayesinde günlük yiyecek-içecek bütün ihtiyaçlarınızı en güzel ve ekonomik şekilde karşılayabilirsiniz. Zorlu geçen 1 buçuk senelik pandemide kendinizi mutlu etmek en çok sizin hakkınız. Bu güzel atmosferde, nezih, steril bir tesiste eğlenmek için Buzpark’ın kapıları sizlere ardına kadar açıktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Tam İhtiyaçlarınıza Göre Şehrin Ortasındaki Bir Vaha: Buzpark Tesisleri