Survivor Canlı Olarak Yayınlanacak

Survivor finallerine gelindi ve bugün itibariyle 4 yarışmacı Survivor 2020‘de çeyrek finale kalma mücadelesi verecek. Ve Survivor finaline giden dokunulmazlık oyunları canlı yayınla TV8 ekranlarında olacak.

Dünyada yaşanan pandemi krizi nedeniyle bir çok TV dizisinin ara verdiği dönemi fırsata çevirerek hergün yeni bölüm ile ekranlara gelen Survivor, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu senede büyük bir izleyici kitlesine sahip. Yayınlandığı hergün reyting zirvesinde kendine yer bulan Survivor artık final için gün sayıyor.

Bugün ada’da halen yarışan 4 yarışmacı Berkan, Yasin, Cemal Can ve Barış önce son 4’e kalmanın ardından İstanbul’da yapılacak final için son 2’ye kalmayı hedefliyorlar. Survivor bugün itibaren finale kadar olan bölümleri canlı olarak yayınlanarak bir ilk’e de imza atmış olacak. 10 Temmuz Cuma Survivor‘da canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bu oyunun galibi 11 Temmuz Cumartesi Survivor‘da yarışacak 3 kişinin galibi ile bir final oyunu oynayacak ve dokunulmaz olacak. Kalan 3 yarışmacıda Survivor adasından gitme adayı olacak. Bu yarışma heyacanı TV8 ekranlarından canlı olarak ekranlara gelecek.

Survivor finali 14 Temmuz Salı günü İstanbul’da yapılacak ve aylar süren bu maceranın Survivor Şampiyonu belli olacak. Bakalım Survivor 2020 şampiyonu kim olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir