Pandemi Döneminde Teknojen Hijyen Ürünleri İşletmenizin Yanında

Pandemi döneminde toplumun her kesiminde, her iş yerinde tedbirler üst seviyeye çıkarılmış ve virüsten korunmaya çalışılmıştır. Özellikle iş yerleri, büyük sanayi kuruluşları, holdingler bu dönemde evden çalışmaya başlamış, binalarındaki personel sayısının kapasitesini yarıdan fazla düşürmüştür. Tamamıyla ekonomik olarak zor bir süreç yaşatan pandemi süreci, iş sahiplerini farklı çözümlere yöneltmiştir. Düzenli aralıklarla şirketler ilaçlanmaya başlanmış, temizlik faaliyetleri sıklaştırılmış ve bireysel temas mesafeleri arttırılmıştır.

İşletmeler bir sürü çözüm denese de en verimli seçenekler teknolojik çözümlerde olmuştur. Bunların en başında Teknojen Hijyen Teknolojileri’nin çözümleri olmuştur. Uv dezenfeksiyon sistemleri sayesinde Ultraviyole ışınlar ile yapılan sterilizasyon, kapalı alanlarda gün içinde bireylerin dışarıdan iç alana taşıdığı tüm bakteri, mikrop ve virüslerden kaynaklanacak bulaşıcı yapıları yok eden bir sistem geliştirmiştir. Ultraviyole ışınları; Bakterilerin, virüslerin, küf ve mantarların DNA VE RNA yapısını bozarak etkisiz hale getirir. Yeni nesil teknolojiyle birleşerek pandemiye savaş açan uv dezenfeksiyon sistemleri kullanıldığı ortama çok fayda sağlamıştır.

UV-C sterilizasyon sistemleri evde,işte, kapalı olan tüm alanlarda kullanılması önerilmektedir. Kapalı alanların sterilizasyonu sağlanarak bireylerin sağlığını, güvenliğini en üst seviyeye çıkartarak; tüm risklere karşı maksimum koruma sağlanır. Bununla birlikte yapılan klinik araştırmalar sonucunda uv dezenfeksiyon sistemleri arasında kullanılan yöntemlerin, Akara etki oranın %100, bakteriye etki oranın %99 olduğu tespit edilmiştir.

Teknojen Hijyen Teknolojileri, gelişmiş sterilizasyon yöntemlerine sahip yüksek teknolojili ürünlerini iş sahalarına sunarak pandemiyle mücadelede etkin rol oynuyor. Özellikle kurumsal şirketlere, gün içinde çok fazla insanın giriş çıkış yaptığı yerlere yönelik kesin çözümler sunmayı amaçlamıştır. Bunlardan ilk seçenek şirketlerin girişine yerleştirilen termal kameradır. Yapay zekâ algoritması sayesinde insanı diğer tüm ısı kaynaklarından ayırır ve mekân girişlerinde belirlediğiniz ısı seviyelerine göre yüksek ateş tespiti yapar. Yapay zekas algoritması sayesinde yüksek oranlarda doğru tespit imkanı sağlar. 1 metreden ölçümleme yaparak fiziksel temasın önüne geçer. ± 0.5 C kadar hassas sıcaklık ölçümü yapabilmektedir. Vücut sıcaklığını saniyede tespit ederek, tehlikeli derece durumunda operatöre alarm verir.

Şirket girişlerine yüksek teknolojili hijyen önlemi

Teknojen’in sağladığı çözümlerden bir diğeri de en etkili cihazlardan biri olan Teknojen dezenfesiyon kabinidir. Yoğun kalabalık bir ortamın olduğu yerde oluşabilecek maksimum karbondioksit ve havada bulunan partikülleri minimuma indirebilecek bir sisteme sahip olup uzun süreli hijyen sağlar. Tüm bu yüksek teknolojili hijyen araçlarını, kapalı ve kalabalık ortamlarda kullanarak maksimum temiz havayı elde etmek mümkündür.

Özel Geometrisi sayesinde maksimum penetrasyon ve minimum tüketim, Dış ortam şartlarına dayanıklı gövde, Endüstriyel uzun ömürlü pompa, Ön, arka ve yanlardan 360 sterizlizasyon, Ayak tabanı dahil dezenfeksiyon, Sensör ile otomatik başlama, Zeminde atık sıvı gideri, Neon led ile belirgin yönlendirme ışıkları, Yüksek verimli kimyasal tüketimi, düşük işletme maliyeti, Sterilizasyon süresi ayarlanabilir. 100 litre dezenfektan ile 4000-6000 sterilizasyon çevrimi ile son derece pandemide virüs riskinden korunma yöntemlerinden biridir.

Büyük önlemlerin yanında kişisel önlemleri de sağlar

Uv ışığın etkisini ve gücünü kullanarak dezenfeksiyon kutusu üreten Teknojen,  UV kişisel Sterilizasyon Kutusu ile cep telefonunuzu, kişisel eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı kolayca ve hızlı şekilde sterilize etmenizi sağlar. Sterilizasyon kutusunun içerisine yerleştirilen telefon, anahtar veya diğer kişisel eşyalarınız 1-5 dakika içerisinde UV ışık sayesinde dezenfekte edilir. İçindeki aromaterapi bölümüne birkaç damla parfüm eklemesi yaparak eşyalarınızın sterilize edilmesinin yanında aynı zamanda güzel kokmasını da sağlamış olursunuz. Küçük boyutları sayesinde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Her ortamda kullanabilirsiniz.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Pandemi Döneminde Teknojen Hijyen Ürünleri İşletmenizin Yanında