Melek Yemek’in Bursa Özelinde Catering Hizmetleri

Bursa’nın gelişmiş sanayisi ve iş sektörlerine yönelik yemek çözümleri geliştiren catering şirketleri çok önemli bir konuma gelmiştir. Bursa’da gittikçe artan iş organizasyonları, toplantılar, seminerler iyi bir ağırlamayı gerek kılıyor.  Beklentiler de sağlıklı, kaliteli ve hızlı bir yemek olarak öne çıkıyor.

Catering firması arasında önemli bir farklılık yaratan Melek Yemek, bursa taşıma yemek ve bursa paket yemek konusunda çok güçlü referanslara sahiptir. Paket yemek hizmetleri alanında uzman personellere sahip Melek yemek, özenle hazırlanmış yemekleri, istenilen adrese servis imkânı sağlıyor.  Zamana karşı bir yarışın olduğu bu hizmet şeklinde, en iyi sunumu gerçekleştirmek ve bursa catering sektöründe en iyi marka olmak için her zaman canla başla çalışmaya devam etmektedir.

Bursa taşıma yemek hizmeti nasıldır?

İş yoğunluğu, zamanın kısıtlı olması şirketleri, dışarıdan yemek siparişi vermeye yönlendirmektedir. Ayrıca fiziksel imkânı yeterli olmayan firmalar, dışarıdan yemek siparişi sayesinde krizi fırsata çevirebilmektedir. Paket yemek alanındaki bu artış bursa yemek fabrikası arasındaki rekabeti de arttırmıştır ve günümüzde paket yemek hizmetleri oldukça önem kazanmıştır.

Bursa’nın her yerine sağlıklı, kaliteli ve lezzetli yemekler sunan bir bursa catering firması olan Melek Yemek, yemek fabrikası konseptiyle günlük 1000’den fazla sipariş çıkartmaktadır.  Talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda özel olarak hazırlanan yemekler, en hızlı ve sıcak bir şekilde adresinize ulaştırılmaktadır.

Melek Yemek bursa yemek fabrikası firmaları içinde ev yemekleri alanında zengin menülere ulaşmış ve lezzetiyle, şirketlerin tercihlerinde en üst sıralarda olmaktadır.

Kurumsal firmalara yönelik hizmet seçenekleri nelerdir?

Bursa toplu yemek siparişlerinde Melek Yemek, şehir geneline sağlıklı, hijyenik koşullarda, lezzeti ön planda tutarak, sıcak ve hızlı bir yemek servisi ve catering hizmeti sağlamaktadır. Kurumsal firmalar için profesyonel bir anlayışla şirketlerin öğle ve akşam yemekleri için catering hizmeti sağlamaktadır. Sıcak yemek kutularında yemeklerin soğumasına engel olarak, organik malzemelerle müşterilere sağlıklı ve lezzetli yemekler ulaştırılmaktadır.

Sürekli olarak denetimlerden geçen, standartlara uygun bir üretim alanına sahip Melek Yemek’in önceliği insan sağlığı ve kaliteli yemek olmaktadır.

Kalabalık organizasyonlara ve gruplara yerinde yemek imkânı

Kalabalık bir topluluğun bulunduğu iş yeri, okul, hastane, toplantı salonu ve ya bir tören merasimi, kına, nişan, sünnet gibi etkinliklerde, uygun koşulların ve standartların mümkün olduğu mutfaklarda yerinde yemek imkânı da bulunmaktadır. Mutfak tahsisi yapılabildiği durumlarda, alanında uzman Melek Yemek personeli ilgili yerde yemek üretimini üstlenebilir ve gerekli ekipmanlarıyla kalitesinden ödün vermeden çalışabilmektedir.

Yerinde yemek hizmetinde, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla kendi endüstriyel mutfaklar için üretilmiş araç, gereç ve ekipmanların kullanılması amaçlanır. Yerinde üretim hizmetlerinde değişecek tek şey yemeğin yapıldığı ortam olacaktır. Bunun dışında sizinde gözlemleme fırsatını bulabileceğiniz hijyenik koşullarda ve üst kalite bir lezzetle yemeklerin zevkine varacaksınız.

Özel Organizasyonlara en lezzetli menüler

Melek Yemek’in 15 yılı bulan uzmanlığı, hijyen ve kaliteden ödün vermeden Bursa Özel Organizasyon yemeği planlamalarında en önde bursa catering şirketlerindendir. Seçkin ve eli meziyetli ustaların, her türlü yemeği hünerleri sayesinde yaparak şirketleri fastfood kültürüne alıştırmaktan kurtarıyor. Bununla birlikte Melek Yemek personeli ve ustaları gerekli sertifikalara ve uzmanlık belgelerine sahiptir. Periyodik olarak sağlık kontrolü ve mesleki uzmanlık denetimlerinden geçmektedir.  Bursa’nın yemek fabrikası olarak evinizde yediğiniz yemek kalitesiyle eş değer hizmet sunmayı kendine hedef koyan Melek yemek firması, müşterilerine doğru zamanda doğru yerde en sıcak ve kaliteli yemeği vermeyi şirket misyonu olarak belirlemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir