Link Kısaltarak Para Kazanma

link kısaltma

Günümüzde internetin yaygınlaşması ve internet üzerinden neredeyse her şeye ulaşılması nedeniyle birçok para kazanma yolu vardır. İnternet sitesi açmak, YouTube gibi platformlardan sadece birkaçıdır. İnternetten para kazanmak için bazı yollar zor olsa da bazısı kolaydır. İşte bu yazımızda bu kolay yollardan birini anlatıyoruz.

Link Kısaltarak Para Kazanma

Çoğumuz link kısaltarak para kazanma olayı duymuşuzdur. Eğer güzel bir kitleniz varsa ve link kısaltma olayını biliyorsanız iyi paralar kazanabilirsiniz. Öncelik Facebook ya da Twitter’da bol takipçili bir hesabımız olmalı. Takipçilerimiz bize sadık ve paylaşımlar konusunda yüksek beğeni veren kitleden olmalıdır. İlginç bir haber ya da işe yarar bir paylaşım bularak bunun linkini kısaltıp hayranlarımız ile paylaşabiliriz. Kısaltılan linki ilgi çekici bir başlık ile paylaşıp hayranlarımızdan linki ziyaret etmelerini isteyebiliriz. Yüksek tıklama oranı yüksek paralar demek.

Tabi burada bitmiyor. Link kısaltma siteleri arasında iyi ve kötüler de var. Mağdur olmamak için biraz araştırma yapıp güzel bir link kısaltma sitesi bulup bunu kazanca çevirebilirsiniz.Link.tl ile araştırmaya başlayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Link Kısaltarak Para Kazanma