Kaliteli Film ve Diziler Serisi

Koronavirüs kapsamında evde kaldığımız şu günlerde insanımız bolca film ve dizi izlemektedir. Neredeyse her evde internetin olması ve internet üzerinden istenilen şeye ulaşılması sebebiyle film ve dizi izlemek artık çok kolay. Bu yazımızda sizlere keyifli vakit geçirebileceğiniz birkaç dizi ve film önerisinde bulunacağız. Bu önerileri her türden yapmaya çalışacağız ki tüm insanlar faydalansın.

En kaliteli film ve diziler

Öncelikle kaliteli filmlerden başlayalım.

  • Yüzüklerin Efendisi Serisi: Birçok hayranı bulunan bu seriyi izlemeyen neredeyse çok az insan vardır. Hazır evdeyken ve bolca vaktimiz varken fantastik dünyanın kapılarını açalım.
  • John Wick Serisi: Eski bir katilin başından geçenleri anlatan bu film nefes kesici ve aksiyon dolu. Başrolünde Keanu Reeves var.
  • Harry Potter Serisi: Küçük bir çocuğun büyüyle tanışması ve bunun okulunu okuması. Seri filmler olarak 8 seri olarak devam ediyor.Mutlaka izlenmesi gereken filmlerden diyebiliriz.

Biraz da kaliteli dizilere bakalım.

  • Fringe: Bilim kurgu temalı olan bu dizi insanlığı deney olarak kullanan bir şirketi engellemeye çalışan FBI ajanlarını ve bilim insanlarını anlatıyor.
  • Person of İnterest: Bilişim ve yapay zeka konulu bu uzun soluklu dizi çıktığı yıla damgasını vurmuştu. Heyecanlı ve sürükleyici bu diziyi de mutlaka izlemelisiniz.
  • Circle: BBG yarışması gibi formatta circle yani çember olarak netflix’te mevcut bir dizi yarışmacılar birbirini görmüyor, her biri ayrı bir odada sosyal olarak birbirlerine mesaj yazıyorlar circle sistemi görevler veriyor. her gün bir kişiyi eliyorlar ve bir kişi sisteme geliyor.1. olan kişiye 100 000 Dolar veriyorlar.Son derece eğlenceli bir yarışma ister kendi profil fotoğraflarıyla isterlerse fake hesap olarak katılım yapabiliyorlar.Erkek kız olarak kız erkek olarak profil oluşturabiliyor.Kesinlikle izlenmesi gereken dizilerden.
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Kaliteli Film ve Diziler Serisi