Inter’de geçen 6 sezon 0 maç 2 kırmızı kart : Tommaso Berni

Okul yıllarında sınıf takımları ve ya okul takımlarında görev alanlar olmuştur, bende bunlardan biriydim. Çok üst düzey oynamıyordum ama bir standarttım hep olmuştu. Ancak forma şansı bulamadım, yedek kulübesi benim yerimdi kimi zaman yedek olmak istemeyen arkadaşlar maça gelmezdi ve ben o kulübede tek başıma takıma destek olmaya çalışırdım.

Bir gün maç içinde olan bir pozisyonda fazla tepki gösterdim önce uyarıldım ve sonra kırmızı kart görerek atıldım maçın ilerleyen dakikalarında bir arkadaşımız sakatlandı ancak ben çoktan kırmızı kartı görmüştüm.

Benzer noktalara sahip bir hikâye bu hafta Seri A ‘da yaşandı. 2014’ten bu yana Inter kadrosunda bulunan 37 yaşındaki Berni, bugüne kadar hiç forma şansı bulamadığı takımında ikinci kırmızı kartını gördü.

Inter’in üçüncü kalecisi Berni, hafta sonunda Parma deplasmanında yedek kulübesindeyken kırmızı kart gördü. Emektar kaleci, bu sezon Cagliari karşısında da yedek kulübesinde kırmızı kart görmeyi başarmıştı.

Bugüne kadar hiçbir resmi maçta forma şansı bulamayan ve 6 yıldır hiçbir resmi maçta forma giymeyen Berni, bu sezon ikinci kez kırmızı kart görmüş oldu.

Kariyeri boyunca 9 maça çıkabilen Berni, aynı zamanda Lazio,Torino,Sampdoria ve Braga gibi takımların kadrosunda yer aldı.

Kader ortağım Berni, seni çok iyi anlıyorum dostum…

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Inter’de geçen 6 sezon 0 maç 2 kırmızı kart : Tommaso Berni