Hasan Ali Kaldırım Hangi Takıma Gidecek?

Koronavirüs sebebi ile gecikmelide olsa 2019-2020 futbol sezonunun son haftalarına gelmek üzereyiz. Her sezon olduğu gibi bu sezon sonundada bir çok önemli oyuncunun sözleşmesi sona ericek. Ve en büyük merak konusu ise bu futbolcular yeni sezonda hangi takımın formasını giyecek? Bu futbolculardan biri de Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım.

Hasan Ali Kaldırım’ın bu sene sonunda Fenerbahçe ile olan kontratı sona eriyor. Hasan Ali Kaldırım‘ın geleceği son günlerin popüler konusu. Futbolcuya Almanya’dan talipler olduğu belirtilirken; özellikle yurt içinde Başakşehir‘in Hasan Ali Kaldırım’a ilgisi olduğu idda ediliyor. Peki Hasan Ali Kaldırım yeni sezonda hangi takımın formasını giyecek? Fenerbahçe‘de kalacak mı, Avrupaya gidecek mi yoksa Başakşehir forması mı giyecek? Bu sorular şimdilik belirsizliğini korusuda futbolcunun menajeri Mirsad Türkcan’dan konu ile ilgili bir açıklama geldi.

Hasan Ali Kaldırım’ın geleceği ile ilgili menajeri Mirsad Türkcan Milliyet Skorer’e özel açıklamalarda bulundu. Milliyet Skorer’in haberine göre Mirsad Türkcan’ın yaptığı açıklama ‘Hasan Ali Kaldırım A Milli Takım’ın sol beki ve Fenerbahçe’nin kaptanı. Birçok kulübün kendisine ilgisi var. Fenerbahçe ile yeni sözleşme imzalamadık hala. 10 gün önce Emre Belözoğlu ile görüştüm. Sezon sonunda yeni sözleşme görüşmelerine başlayacağız. Hasan Ali Kaldırım’a ilgisi olan kulüplerle de görüşmek için sezon sonunu bekliyoruz. Lig devam ederken böyle bir görüşme yapmak ne bana ne de oyuncuma yakışır. Sezon biter bitmez zaten direk kararımızı açıklayacağız.’

Bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle 30 yaşındaki tecrübeli sol bek Fenerbahçe’de sadece 14 maçta forma giydi ve 1 asiste imza attı. Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Hasan Ali Kaldırım Hangi Takıma Gidecek?