Güvencem’in Güvenlik Sistemlerine Yakından Bakış

Günümüzde iş için olsun kişisel olsun teknolojik cihazlardan sürekli olarak yararlanıyoruz. Teknolojik cihazların geneli çok yüksek fiyatlarda olmaktadır. Evde, işte, yanımızda hemen her yerde birden fazla cihazlara sahibiz. Tabi, bunların güvenliğini sağlamakta insanların aklını çelen bir sorun oluyor. Maalesef gün geçmiyor, hırsızlık vakaları duyulmasın. Bu durumları yaşamamak ve emeğinizin alın teriyle almış olduğunuz ürünleri korumak için gerekli tedbirleri almak gerekiyor. Güvencem güvenlik sistemleri, en son ileri teknoloji ile tasarlanmış güvenlik ekipmanları ile evinizde, işinizde, sizin için değerli olan ne varsa koruma görevini üstleniyor. Size sadece güvenli, konforlu bir alanda zaman geçirmek kalıyor.


Güvencem güvenlik sistemleri hemen hemen her sektörde güvenlik sistemleri üzerine çözümler üretmektedir.  Ev güvenlik sistemi, Güvencem Alarm Haber Alma Merkezi ile koordine çalışarak sürekli teyakkuz halinde olunmasını sağlar. Ev, şirket, ofis, garaj, depo gibi mekanda kurulması tercih edilen güvenlik sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını sağlık çağrısı ve panik durumu gibi risk teşkil eden durumlarda alarm verilir. Oluşan bir arıza durumunda ev güvenlik sisteminin telefon hattı üzerinden ilgili alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi şekliyle sistem çalışmış olur. Ev güvenlik sistemine sahip hanede alarmın geldiği yer ile ilgili tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörlerin önündeki ekranda ve panelde gösterilir.

Evinizin 7/24 güvenlik bekçisi

Ev güvenlik sisteminde kullanılan en caydırıcı yöntemden biri hırsız alarmıdır. Evinize izinsiz bir giriş olduğunda sistem tarafından algılanıyor ve ilk olarak hırsız alarm sistemi devreye giriyor. Ardından ışıklı ve sesli uyarılarla birlikte sirenler devreye girerek çevreyi uyarmaya başlıyor. 108 desibellik yüksek ses sayesinde hırsızlara büyük korku ve caydırıcılık veriyor. Sirenlerin çalmaya başlamasıyla eş zamanlı olarak, Güvencem Alarm Merkezine sinyal gönderiliyor.  Alınan bu sinyaller Güvencem Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve gerekli olduğu durumlarda emniyete rapor edilerek ilk ciddi önlemler alınıyor. Böylece Güvencem korumasındaki bölgeye hızlı müdahale edilmesi sağlanmış oluyor. Güvencem Alarm Merkezi, evinizi hırsız alarm sistemi sayesinde 24 saat 365 gün kesintisiz gözlem altında tutar. Size sadece sevdiklerinizle istediğiniz yerde kafanızı güvenliğe yormamak kalır. Gittiğiniz yerde otokontrol sistemi ile her an evinizi denetleme imkanını da ev alarm sistemlerinde bulabilirsiniz.

Yerli üretim ve mühendisler tarafından geliştirilen yüksek teknolojiye sahip Güvencem ev alarm sistemleri, sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Güvencem tarafından geliştirilip satılmaktadır.

Güvencem, kriz zamanlarında mobil aydınlatma sistemleriyle öne çıkıyor

Güvencem’in mobil aydınlatma sistemleri sayesinde kriz anlarında, afet olaylarında, özellikle zamana karşı önem arz eden olaylarda yüksek ışık kaynağı sağlayarak alanda rahat çalışılmasını gerçekleştirir hızlı aksiyon alınması gereken olaylarda, arama kurtarma çalışmalarında, mobil aydınlatma sistemleri ve ışık kulesi ile önemli bir kurtarma hizmeti sunar. Araçlara takılabilen, çatılara yerleştirilebilen, sabit bir platforma yerleştirilebilen mobil aydınlatma ile her yönden ışık alma sağlanır. Bu sistemler  en iyi teknolojiye sahip will-burt night scan ile çalıştırılmaktadır.

Will-burt night scan, kullanılırken olay yerinde eksta alan açılmasına gerek yoktur. Genellikle mobil araçlar üzerine monte edilmesi dolayısıyla olay yerinin çok yakınına ışık kaynağı sağlayabilmektedir. Zaten bu yönüyle dünyada en çok satılan ve kullanılan mobil aydınlatma sistemi olarak anılır. 8 farklı konsept ile araç içinde başka alana ihtiyaç duymaksızın çatıya monte edilebilen ve katlanabilen bir ışık kulesidir. En çok ağır kurtarma araçları, mobil koordinasyon merkezlerinde, havaalanı kurtarma, yangına müdahale araçları gibi araçlarda kullanılır. Daha fazla ışık seçeneği ve güç seçeneği sayesinde harici kompresörlerle çalıştırabilme özelliğine sahiptir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Güvencem’in Güvenlik Sistemlerine Yakından Bakış