Fastech Machinery Makineleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Metal sektörü hacmini her yıl genişleterek üretime devam ediyor. Bu sekörde hizmet veren kurumlar, fabrikalar, tesisler, yeni yatırımlar yaparak sektörde sağlam bir yer edinmeye çalışıyor. Metalin kullanıldığı sektörleri saymakla bitmez. Hemen hemen her sektörde ana madde olarak yer almaktadır. Dolayısıyla bitmeyen bir iş, proses süreci vardır. Talebin ve kullanımının çok fazla olmasına rağmen, zahmetli bir üretim süreci vardır. Özellikle metal işleme, yönlendirme, bükme gibi süreçler zaman ve performanslı makine ihtiyacı olan süreçlerdir. Bu konuda Fastech machinery sektörün tüm ihtiyaçlarını ve sorunlarını araştırıp, sektör paydaşlarını dinlemiş ve Ar-Ge çalışmalarını bu doğrultuda yürütmüştür. Yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonrasında sektörün beklentilerini karşılayacak tam performans ve hızlı bir makine üretimi ortaya çıktı. Sektörde araştırmaların sonucunda öne çıkan makinelere bakıldığında, boru katlamaya yarayan cnc folding machines tam anlamıyla sektöre hitap eden bir makine olarak Fastech machinery envanterinde yer almaya başlamıştır. Bu makine sayesinde üretim sektöründen makine ağır sanayisine kadar çok aktif bir kullanım alanı sağlanmış olur. cnc folding machines sayesinde 3 boyutlu çizim ve okuma niteliği sayesinde boru bükme makineleri bu alanda kullanılma fırsatı yakalanır.

İhracat yapan firmaların ilk tercihi Fastech Machinery boru bükme makineleridir

Fastech machinery, boru bükme makinelerinde en öne çıkan makinelerdir. Özelliklerine bakıldığında, kolay kurulum olması, kullanım kılavuzun ve kullanımının anlaşılır ve basit olması,  portatif bir şekilde taşınabilmesi, ses kirliliği yapmaması, pratik özelliklere sahip olması sayesinde seri üretim ve yurt dışı çalışan firmaların gözdesi haline gelmiştir. Laser cutting machines, makinesi ile seri üretimde, hızlı bir sektörde yer alan firmada kullanılacağından makinenin kısa sürede adaptasyonu ve entegrasyonu sağlanır buna göre üretimde katkı sağlanmaya başlanır. Kaliteli, malzemeden yapılmış olan bu makine, uzun süreli kullanımlar için tasarlanmıştır.

Fastech machinery metalworking makineleri, bükme grubu makineleri olan Bending machines, kesme grubu makineleri pressbrake, delme grubu makineleri olarak 3 ana grupta toplanır. Her makinenin farklı kullanım amacı ve ekipmanı vardır. Değirmenler, matkaplar, şerit testereler, dairesel metal kesme ekipmanları gibi ekipman örnekleri gibi fonksiyonları bulunur.

Boru bükme grubu makinaları olarak 2 farklı tipte büküm grup makinesi bulunmaktadır. Her iki tür hidrolik bükme makinesi olan bending machines ve metalleri işlemek için kullanılan sheet metalworking makinesidir. Tüm metallerde kullanılabilen hidrolik pres makinesinde 2 pim için delik bulunmaktadır. Hızlı takım değiştirme sistemi sayesinde üretimde kesintilerin önüne geçer. Ayrıca otomatik ve manuel çalışma modlarına sahiptir. En son teknoloji ile donatılmış olup dijital okuma özelliğine sahiptir. 2021 yılında gelişmiş teknolojiden faydalanarak mühendisler tarafından geliştirilmiş çok fonksiyonlu makinelerdir.

Fastech Machinery, sektöründe en hızlı ve sağlam makineler olarak öne çıkıyor

Fastech Machinery envanterinde yer alan tüm boru bükme, sac işleme makinelerini, otomotiv, mobilya, beyaz eşya elektroniği, iklimlendirme, yapı, gemi inşaatı sektörü gibi iş yapan birçok firmaya makinelerini önermiş ve doğru sonuçları almalarını sağlamıştır. Dolayısıyla çeşitli sektörlerden aldığı referanslar yaptıklarının teminatı olup, her zaman bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ar-Ge departmanıyla en iyi çözümleri üretmeye devam edecektir. Ayrıca Fastech machinery çalışanları ve mühendisleri ürettikleri makinelerinin doğru şekilde kullanılması hakkında, ilgili firmalara brifing vererek iş sahasında hem dayanışma göstermektedir hem de ürünlerinin arkasında durmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Fastech Machinery Makineleri Hangi Alanlarda Kullanılır?