Evlerinize ve Bütçelerinize Uygun Hazır Solar Paketler

Tüm faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket, her ihtiyaca uygun solar paket çeşitleriyle yenilenebilir enerji konusunda hizmet veriyor. Elde edilmek istenen enerjinin kapasitesine bağlı olarak, 150 Watt-6.000 Watt arasındaki paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Güneşten elde edeceğiniz enerji için son teknoloji ile üretilen solar paketler % 100 müşteri memnuniyeti ile sunuluyor.

Her ürünün garantisi olup, aldığınız paket ürünleri beğenmediğiniz de iade hakkınız da bulunuyor. Rüzgar türbini, güneş paneli, solar akü, şarj istasyonları gibi birçok alanda hizmetlerine devam eden şirket ile isterseniz ofislerinden isterseniz de telefon, mail, internet sitesindeki talep formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Solar Paket Nedir Avantajları Nelerdir?

İsim olarak güneş enerjisi anlamına gelen solar sistemi, çağımızda sık kullanılan bir teknolojidir.

Şirketin sunduğu solar paketin içeriğinde yer alanlar şu şekildedir:

  • Lexron Polikristal Yapılı Güneş Paneli
  • Power Şarj Takip Cihazı (Lcd Ekran)
  • Deep Cycle Jel Akü
  • Power Modifiye Sinüs İnverter
  • Kırmızı UV Solar Kablo
  • Siyah UV Solar Kablo
  • Solar Bağlantı Konnektör

Bu solar paketleri kullanarak, led aydınlatma sisteminden, televizyonlarınıza dek birçok cihazı kolayca çalıştırabilirsiniz. Şirketin sunduğu bu avantajlı paketler ile eviniz için, başka bir sisteme gerek kalmadan güneş enerjisi aracılığı ile kolayca elektrik üretebilirsiniz. Kolay kurulum bilgisi, ücretsiz kargo, garantili satış, uzman teknik destek, güler yüzlü hizmet, kredi kartına taksit imkanı ve iade seçeneği gibi kriterlerle şirket sektörde bir adım önde yer alıyor.

Rüzgar Türbininde Öncü Marka

Sektörde, bursa rüzgar türbini satıcıları arasında önde olan şirketten, evlere uygun rüzgar türbini, rüzgar türbini kanatları, şarj takip cihazı gibi tüm ürün ve aksesuarları temin edebilirsiniz. Enerjisini rüzgardan alan rüzgar türbini, tamamen sıfır maliyet oluşturan bir yakıt gibidir. Şirketin sunduğu rüzgar türbinlerinde hiçbir şekilde atmosfere zararlı olan sera gazı ve diğer zararlı gaz türleri yayılmaz.

700 Watt – 2.000 Watt arasında değişen güçlerle satışa sunulan rüzgar türbinleri garantili olup bunlar için de iade seçenekleri bulunuyor. Yeni nesil teknolojiyle üretilen bu rüzgar türbinleri % 100 yerli sermayelidir. Piyasada yer alan Çin malı rüzgar türbinlerinden uzak durup, bu garantili, kaliteli ürünleri tercih etmek müşteri memnuniyeti açısından çok önemli bir kriter.

Doğru Güneş Panelini Tercih Edin

Sitede yer alan farklı güneş paneli fiyatları tercihlerinize göre değişiyor. Polikristal, mono kristal ve yarı esnek modellerde hem en uygun fiyatlarda hem de en iyi kalitede güneş panelleri sunuluyor. Sitenin sunduğu güneş panellerin güçleri, 170-330 Watt arasında değişiyor. Yarı esnek model ise 130 Watt gücünde olup, mono kristal yapıdadır. Görünüşü oldukça kreatif yapıda olan güneş panellerinde de garanti imkanı ve iade seçeneği sunuluyor.

Sitede yer alan güneş panellerini tercih ederek, hem kaliteli hem de en az maliyetsiz şekilde elektrik üretebilirsiniz. Şirketin, Facebook, Instagram, Youtube hesaplarından ya da web sitesi üzerinden tüm ürünleri karşılaştırıp, kaliteyi garanti ile buluşturan seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Hazır solar paket ihtiyaçlarınız için www.ekonomiksolar.com sitesini ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir