Damla Danışmanlık İnsan Kaynakları Hizmetlerine Yakından Bakış

Dünya sürekli bir gelişim ve değişim geçirmektedir. Sürekli olarak bilgiler değişiyor, eski bilgilerin yerini yenileri alıyor ve değişim yavaş yavaş gerçekleşmeye başlıyor. Değişime ayak uydurmak insanların soyunun devamı için en temel nedenlerdendir. Değişimin içinde sürekli olarak eğitim ve uzmanlaşma yatmaktadır. Başarılı bir iş yaşamı için, yüksek algılara sahip, ömür boyu öğrenme prensibini yakalamış ve uygulamaya koymuş kişiler hayatta daha özgüvenli şekilde yaşamına devam etmektedir. Bu noktada Damla danışmanlık insan kaynakları, uzmanlaşmaya önem vermiş, hızlı öğrenebilmeyi başarabilen ve ne istediğini net şekilde bilen kişileri bularak iş hayatına kazandırmayı amaç edinmiştir.

İnsan kaynakları Hizmetlerinin genel amaçlarından biri en nitelikli bilgiye, karaktere sahip insanları doğru zamanda doğru kişilerle karşılaştırmak ve ilgili konunun çözüme kavuşturulması için bir köprü kurmaktır.

Damla Danışmanlık alanında uzman personeli işverenle buluşturuyor

Damla İnsan Kaynakları 22 yıldır değerli müşterileri için 12 kişilik profesyonel eğitimli ekibi ile seçme yerleştirme yapmaktadır. 16 yıldır ise Çalışma Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren özel istihdam bürosu olarak hizmet vermektedir.

Damla Danışmanlık, yaşadığınız ve çalıştığınız tüm mekânlar için tam ve yarı zamanlı kalifiye personel ve hizmetli ihtiyacına yönelik profesyonel insan kaynakları çözümleri sunmaktadır. Seçtikleri ve yerleştirdikleri alanlara bakıldığında ev ihtiyaçlarına yönelik, yaşlı ve hastalar için, iş yeriniz için ve çocuklarınız için nitelikli personel bulunmaktadır.

Çocuklarınızı en seçkin bakıcı ve eğitmenlerle eğitin

Çocuk bakıcılığı konusunda ve eğitmenliği konusunda Türkiye’de çok büyük bir ilgi bulunuyor. Bu ilginin nedeni ailelerin uzun süre mesaide olmasından dolayı çocuklarının eğitimlerini aksatmak istememeleridir. Ayrıca küçük yaştan itibaten yabancı dil pratiği kazanması açısından yabancı bir bakıcı istemeleridir. Damla danışmanlık tam bu noktada çocuk bakıcı üzerine iyi eğitim almış, çocuk bakıcılığı noktasında sertifikalara ve deneyime sahip kişileri, çocuk bakıcı arayan ailelerle buluşturuyor. İstihdam yaratırken en nitelikli personeli, iş kurumlarına ya da ailelere sağlıyor. Kısacası detaylar ve işiniz oldukça zor. Damla Danışmanlık yasal izinlere sahip, uzman yönetici kadrosu, güçlü referansları olan bir insan kaynakları firması olarak bu konuda beklentilerinizi karşılayarak sizin yükünüzü hafifletecektir. Geniş aday portföyü ile özenle seçilmiş nitelikli personel arasından sizin kriterlerinize uyan bir aday bularak en değerli varlığınız çocuğunuzun gerekli eğitimi başlamış olur.

Özel bakıma gereksinim duyan çocuklar için Gölge Öğretmen Adayları

Gelişim ya da davranış bozukluğu bulunan, günlük bakımlarını tek başına yapamayan, yardıma muhtaç, zihinsel engelli veya sosyal iletişim kopukluğu yaşayan çocuklarımıza yardımcı olan kişiler Gölge öğretmenlerdir. Üniversitelerin çocuk gelişimi ve eğitimi, okul öncesi öğretmenliği, psikoloji gibi özel eğitim bölümlerinde okuyan ya da mezun veya bu eğitimi özel kurumlarda almış kişiler Damla Danışmanlık İnsan Kaynakları tarafından özenle değerlendirilir ve ilgili adaylar portföyde yer alır.

Çocuk bakıcı görevleri arasında en kutsalları arasında yer alan gölge öğretmen yardıma muhtaç çocukların, hayatını, yaşam şekillerini ve kalitesini, sosyal ilişkilerini zekâ ve motor becerilerini geliştirmek için son derece etkilidir. Çocukların düşünemeyeceği ve dışarıdan gelebilecek olası zararlardan etkilenmemesi için bir koruyucu görevi de üstlenmektedirler. Okul çağına geldiği zaman okulda ve sınıf içinde çocuğu gözlemleyerek aile ve uzman kişilere durumu hakkında bilgi verebilir. Böylece çocuğun psikolojik ve zihinsel süreçlerde en doğru kararı verecek noktaya gelmesi amaçlanır.

Damla Danışmanlık yaşlı bakıcılar konusunda hassas davranıyor

Damla Danışmanlık İnsan Kaynakları Hizmetlerinin ailelere sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesi de yaşlı bakıcı arıyorum diyen ailelerin sesine kulak vererek yaşlı bakıcılara destek verebilecek yetkinlikte adayları talep eden ailelere önermektedir. Yaşlı bakımı için genç, dinamik, sabırlı, güler yüzlü, deneyimli ve referanslı elamanlar ile hizmet verilmektedir. Ayrıca yardıma muhtaç, hasta yaşlılarımız için her zaman refakatçi ve hasta bakıcısı olarak portföyünde aday bulunduran Damla İnsan Kaynaklarında adaylar, talep ve beklentiler doğrultusunda ailelerle görüştürülmekte ve iki tarafında onaylaması sonrasında iş başı yapmaktadır. Önemli olan sağlık ve bu konuda hassas bilgilere sahip kişilerin bu işi yapması ve sabırlı olmasıdır. Hasta bakımı, pansuman, sağlıklı beslenme, acil yardım gibi hayati öneme sahip bilgileri ve sertifikalı adaylar, Damla Danışmanlık tarafından, hasta bakıcısı arayan, refakatçi isteyen ailelere önerilmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Damla Danışmanlık İnsan Kaynakları Hizmetlerine Yakından Bakış

gtag('config', 'UA-191987269-1');