Birkitapcim Uzmanlığı ile Türkçe Soru Bankaları İncelemesi

Çocuklarınızın eğitimine destek olacak kitaplar arıyorsanız Bir Kitapçım sayesinde aradığınız kitabı bulabilirsiniz. Web sitesinde farklı yaş grubuna ait öğrencilere fayda sağlayacak konu anlatımı, soru bankası, hikaye kitabı, telafi eğitim kitabı, yardımcı kitaplar ve okuma kitapları satışa sunuluyor. Bu kitaplar öğrencilerin konu tekrarı yapmasını aynı zamanda konu eksiklerini tamamlamasını sağlıyor. Türkçe konu eksikliği olanlar lgs deneme seti kitabı sayesinde bol bol soru çözerek eksiklerini tamamlayabiliyorlar. Sitede ürünler ilkokul, ortaokul, lise, TYT-AYT, okuma kitapları, kırtasiye, yardımcı kitap setleri ve okul öncesi ürünleri olarak hazırlanmış kategorilerde bulunuyor.

İlkokul Çocuklarına Özel Kitap Çeşitleri Birkitapçım’da

Web sitesinde ilkokul bölümü yer alıyor. Bu bölümde ilkokul çağındaki çocukların ihtiyaç duyacağı kitaplar satışa sunuluyor. Kitaplar çocuğun gittiği sınıf derecesine göre seçilebiliyor.

İlkokul çocukları için sitede online satışta olan kitap türleri arasında şunlar yer alıyor;

  • Etkinlik setleri
  • İngilizce eğitim setleri
  • Çalışma kitapları
  • Tüm dersler soru bankaları
  • Soru bankaları
  • Ev ödevleri
  • Konu anlatımı kitapları
  • Deneme kitapları
  • Tekrar soru bankası

2. sınıf tatil kitabı ihtiyaç duyan kişiler 2.sınıf bölümünü inceleyerek uygun ürünleri satın alabiliyorlar. Kitaplar yanı sıra ilkokul öğrencileri için yaprak testler ve akıllı defter gibi derslerde kaynak olabilecek ürünlerin satışı da yapılıyor.

TYT-AYT Hazırlık Kitapları Birkitapçım’da

Birkitapçım sayfasında ilkokul öğrencilerine yarar sağlayacak kitap çeşitleri yanı sıra TYT ve AYT sınavlarına girecek üniversite adaylarına hitap edecek kitaplarda yer alıyor. Müfredata uygun olarak hazırlanıp satışa sunulan bu kitaplar sayesinde adaylar geleceklerini hazırlayacak sınava hazırlanarak başarılı olabiliyorlar. TYT ve AYT kitapları arasında şunlar yer alıyor; sayısal soru bankası, tüm dersler soru bankası, deneme setleri, sınava hazırlık kamp setleri ve konu anlatımı kitapları bulunuyor. Bu kitaplar indirimli fiyatlarla satışa sunularak herkesin satın alması sağlanıyor.

Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandıracak Kitaplar

Web sitesindeki ürünler arasında sınavlara ve derslere yardımcı olacak ürünler yanı sıra kitap okuma alışkanlığı kazandıracak okuma kitapları da yer alıyor. Bu kitaplar gençleri ve çocukları farklı dünyalarla tanıştırıyor. Ayrıca hızlı okuma alışkanlığı kazandırdığı için sınavda soru çözme hızlarını artırıyor. Sitede bulunan okuma kitapları edebiyat, din, tarih ve çocuk kitapları türlerinde bulunuyor. Bu sayede siteyi inceleyen kişiler istedikleri türe uygun kitapları inceleyerek uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorlar.

Kaliteli Kırtasiye Ürünleri Birkitapçım’da

Öğrencileri test kitapları dışında okul ve sınavlara hazırlanma için kırtasiye ürünlerine de ihtiyaçları oluyor. Bu nedenle online kitap mağazasında kırtasiye ürünlerinin satışı da yapılıyor. Site üzerinden alınabilecek kırtasiye ürünleri arasında şunlar bulunuyor; kalem, silgi, kalem ucu, el işi ürünleri, makas, defter, yapıştırıcı, okul çantası, matara, mürekkep, oyun hamuru, flüt, kaplık, kalemtıraş, dosya ve boyama kitabı yer alıyor. Bu ürünleri inceleyenler zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun çeşidi seçerek satın alabiliyorlar.

Alışverişlerde Ücretsiz Kargo İmkanı

Uygun fiyatlarla satışa sunulan kitaplar ve kırtasiye ürünlerinde 100 TL üzerine ücretsiz kargo hizmeti bulunuyor. Bu sayede yapılan alışverişe ek olarak kargo ödemesi yapılmıyor. Ayrıca 1 sınıf soru bankası ve mağazanın diğer ürünlerinden yapılan alışverişlerde güvenli ödeme sistemi olduğu için alışverişler sorun yaşanmadan yapılabiliyor.
Türkçe Soru bankası ihtiyaçlarınız için www.birkitapcim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Birkitapcim Uzmanlığı ile Türkçe Soru Bankaları İncelemesi

gtag('config', 'UA-191987269-1');