Bilimp Süreç Tabanlı Yazılımı Yakından Tanıyalım

Crm uygulamaları son zamanlarda kurumsallığı ön plana çıkartmaya çalışan şirketlerin olmazsa olmaz tercih ettiği yazılım desteğidir. Crm uygulamaları sayesinde, şirketin idari yapısını çok sistematik bir şekilde yapılandırabilir, düzenli bir prosese sahip yapıya ulaştırabilirsiniz.

Süreç tabanlı yazılım olan bu geliştirilmiş yapay zeka uygulamasıyla iş idaresi planlamalarını eksiksiz olarak yapabilirsiniz. Her detayın düşünüldüğü Bilimp proje yönetiminde, şirketin girişinden çıkışına kadar olan tüm süreçler hesaplanır. Tüm projeler tek bir çatı altında görüntülenip atamaları yapılabilir. Bununla birlikte şirkete kim gelmiş kim gitmiş, tüm ziyaretçiler için giriş çıkış bilgileri, KVKK uyumlu bilgi alımı gibi süreçleri yazılım sayesinde çok kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Süreç Tabanlı yazılım ile ne yapabilirsiniz?

Çok departmanlı şirketlerde departmanlar arası bir sürü iş ortak yürütülmesi gerekir. Ancak departmanlar fiziksel olarak ayrı kaldığı gibi kendi iş sorumlulukları da olduğu için sürekli iş birliği yapmak durumunda zorluk yaşayabilirler. Çalışanları iletişim içinde tutmak ve görevleri izleyebilmek, temel verimlilik adına bu yazılım çok faydalı olacakatır. Akıllı görev yönetimi ile kesintisiz ve izlenebilir iş akışı yaratma imkânı bulacaksınız.

Bütünleşik iş araçları ve crm yazılımı Bilimp, idari işleri planlama ve hayata geçirmede büyük rahatlık sağlıyor. Kurumunuzda kişiye bağımlı ya da hataya açık bir şekilde idari işlerinizi takip etmenin ötesinde, Bilimp “İdari İşler” aracı ile özel ekranlarda çalışabiliyorsunuz. Bu da bir işin eksiksiz, tam olarak başarıyla sonuçlanmasını sağlıyor.

Yazılım içinde işi belirleyip şemalar halinde alt kategorilere ayırabiliyorsunuz. Her iş için bir görevli atayabiliyor, atadığınız kişinin sürece ne kadar hakim olduğunu da gözlemleyebiliyorsunuz. İş için deadlinelar oluşturup, farklı departmanlarla çalışmayı gerektiriyorsa onlarında işe, projeye dahil olmasını sağlayabiliyorsunuz. Bununla birlikte eğer işler süreklilik arz ediyorsa gelişmiş proje yönetimi sayesinde günlük, haftalık ve aylık olarak işi ilgili kişilere atayabiliyorsunuz.

Web ve mobil ortamdan bu süreci düzenleyip sürekli olarak iletişimde kalabilirsiniz. Görevleri firma, kişi, proje veya proje iş paketleri ile eşleştirme yaparak, hangi konuya ne kadar zaman ayrıldığını raporlayabilirsiniz. Ayrıca konum kontrollü görevler oluşturarak, adresinde yapılması gereken görevlerde cep telefonu konumunu otomatik olarak görevlere sabitleyebilirsiniz.

Sorumlulukların bilincinde bir programdır

Bilimp yazılım ve araçları sayesinde istediğiniz her an iş yönetiminizi planlayabilir ve aksiyonlar alabilirsiniz. Görev atandığında mobil ve web uygulamalarından görev sorumlularını uyarılarak bilgilendirilir. Görevi üstlenen kişi, görevi yanıtla diyerek görev detayını, teslim zamanını, görebilir, eksik bilgi ve belge görmesi durumunda buradan iletişime geçebilir. Görevi başlat butonuyla, görevi atayan, görevin iligili kişiye ulaştığını ve işin başladığına dair bir bildirim alır. Görevi durdurun ve başka bir göreve geçin butonlarıyla her aşamada görev atayanların haberdar olması sağlanır. Çok iş yoğunluğu oluştuğun görevi üstlenen kişi görevi tamamla kısmına basarak kendi sorumluluğunu başka bir görevliye aktarabilir. Bu sayede bir iş için onlarca görev oluşturmak, toplantı yapmak  ve ayrı ayrı yerlerde bilgiler oluşturmak yerine,tek bir çatı altında  görevi, kişiler arasında bilgi ve belgeler ekleyerek dolaştırabilirsiniz

Kurumsallaşmak için yapay zeka tabanlı yazılım olan Bilimp’i tercih ederek, kaliteli bir yönetim anlayışına sahip olursunuz. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru işi yaparak iş süreçlerinde sistematik bir bakış açısı yakalamış olursunuz. Bir iş ve görev süreci başladığında işi atayan sürekli birilerini takip etmek zorunda kalmadan iş atandığı kişiye gittiğinde, atayan kişi istatistik ve bildirim olarak süreci takip edebilir. Bir görevin, görevi alan kişide ne kadar beklemiş hangi bilgi ve belgeleri üretmiş çalışma kütüğüne kaydedilir.

Kullanıcı dostu kolay arayüzü sayesinde görev akışını bir şema üzerinde görüp, detayları inceleyebilirsiniz. Gün içinde yapılan ve tamamlanan çalışmalar, görevler otomatik olarak yöneticilere rapor olarak gönderilir. Ayrıca uygulamanın en iyi özelliklerinden biri de görevleri eşit bir şekilde dağıtma istatistiği tutmasıdır. Kişilerin aldığı görev adetleri ve işleri yapma süreleri ve görevi sonlandırma tamamlama süreleri kayıt altında olur. Adil görev dağılımı sayesinde işler daha pratik şekilde tamamlanır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Bilimp Süreç Tabanlı Yazılımı Yakından Tanıyalım