Artık Kripto Para ile Alışveriş Yapılabilecek

Son 5 senedir hayatımızda sıkça duymaya başladığımız kripto paralar, gün geçtikçe hayatımızın içinde daha fazla yer almaya devam ediyor. Bir çok kripto para birimi ortaya çıkarken, artık istenilen seviyeye yavaş yavaş geliniyor. Artık kripto paralar ile alışveriş yapmak an meselesi.

Bitay Teknoloji’nin hayata geçirdiği yeni nesil ödeme sistemi BitayPay, alışverişlerde kredi kartı ya da banka kartı kullanmaksızın dijital cüzdanlarda bulunan kripto paralarla ödeme yapma imkanı sunacak. Türkiye’de yeni bir dönem açan BitayPay ödeme sistemi, alışverişlerinde kripto para kullanmak isteyen herkesin sıfır komisyon ve blokaj süresi olmadan anında ödeme yapmasına imkan sağlayacak. Ayrıca, teknolojiyi yakından takip eden ve kripto paralara yatırım yapanlar, alışverişlerinde temassız ödeme imkanına da sahip olacak.

 

Her geçen gün kripto paraları kullananların sayısındaki artıştan ilham alınarak geliştirilen BitayPay teknolojisi, hızlı ödeme imkanının yanı sıra geliştirilen yazılım sayesinde, kripto paraların fiyat değişkenliğini sabitleyerek, hem hizmet vereni hem de alıcısını kur farklılığından koruyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Artık Kripto Para ile Alışveriş Yapılabilecek